YOUTHGAMES.CZ aneb vznik nového webu pro dětské a mládežnické kategorie

Je vidět, že někteří jezdci, organizátoři a rodiče nezůstávají jen u planých slov a do nové sezóny cyklotrialových her mládeže vstupují s novou webovou platformou, která by měla sdružit dosud kusé a roztroušené informace od jednotlivých organizátorů na jedno místo.

 

„Tyto webové stránky vznikly s cílem vytvořit místo sdružující přehledně informace o seriálu Youth Games v České republice. Dosud jste je mohli nacházet na webech jednotlivých pořadatelů, kde bylo ale někdy obtížné je oddělit od ostatních, rovněž důležitých zpráv ze světa trialu na kolech.

Od samostatného webu si proto slibujeme větší přehlednost a čitelnost jak pro jezdce a rodiče, tak pro nové zájemce a sponzory seriálu. Jeden seriál – jedna webová adresa, kde najdete pouze to potřebné. No, ty adresy jsou vlastně dvě: komu se nelíbí anglický název www.youthgames.cz, ten může používat dlouhou českou adresu www.cyklotrialovehrymladeze.cz. Obě adresy vás ale bezpečně nasměrují tam, kam potřebujete – tedy sem :-)

Administrátory webu jsou Radek Janka z Biketrial klubu Olomouc, který se stará o strukturu informací a většinu textů stránek, a Saša Šillerová z klubu AMK Hamry nad Sázavou, v jejíž péči je grafická podoba. Jakékoliv připomínky ke stránkám (něco nefunguje, něco tu chybí, něco je tu špatně…) jim můžete posílat na mail admin@youthgames.czPříspěvky mohou přidávat po registraci  i ostatní uživatelé, zejména pořadatelé soutěží. S žádostí o zřízení přístupu se obraťte na administrátory.“

Snad se i letošní ročník cyklorialových her mládeže podaří organizátorům tak jako ten loňský a dorazí ještě více jezdců, kteří hledají výzvu a fairplay prostředí pro své sportovní vyžití.

Termíny závodů:

datum místo pořádá poznámka
30. 4. 2016 Hamry nad Sázavou AMK Hamry nad Sázavou nominace WYG
12. 6. 2016 Velká Bystřice Biketrial klub Olomouc nominace WYG
29. 5. 2016 Šiklův mlýn Šikland a 4RC Trial nominace WYG
1. 10. 2016 Blansko Biketrial Blansko
15. 10. 2016 Havířov pracovní skupina trialu
cs Czech
X