Říčanské Šlapačky 2021 poCovidu

Dne 26.6. a 27.6. se po dlouhé pauze uskuteční další ročník Říčanských Šlapaček. V minulých letech se jeli jako mistrovství republiky či mezinárodní závody UCI kategorie C1 s účastí řady zahraničních hvězd, plnou Elitní kategorií a hlavně ve formátu, který nás a snad i ostatní bavil.

Díky neshodám s vedením Trialu v ČR se vracíme k původnímu konceptu bez federací.

Co vás tedy čeká, pokud se přihlásíte na naší akci?:

26.6. (sobota) – Tehovský volnočasový park
– Trialové závody podle původních pravidel. Start i absolvování sekcí po skupinách dle kategorií (prostě se pojede v partě). Vyvážené sekce stavěné jezdci bez nebezpečných prvků, zaměřené na techniku i skoky (starší jezdci). Do závodu je možné se přihlásit na info@mtbtrial.cz
– Trialové skoky – dvě exhibiční disciplíny (přeskok a skok bokem) pro pobavení diváků
– Pumptrack závody pro děti, amatéry i profíky, včetně kategorie celoopružených kol, nebo odrážedel. Dráha je těžší a náročnější, než je obvyklé, ale projede jí samozřejmě každý.
– součástí akce bude i řada atrakcí pro diváky. Bagrování v bagrech JCB jako v minulém ročníku, testování vozů Škoda a pracujeme i na dalších drobnostech pro pobavení.
– celá akce je propojena s dětským dnem v Říčanech

27.6. (neděle) – dopolední Trialový tréninkový camp v lese s kameramanem. Zájemce z řad klubu a přihlášených jezdců vytáhneme na jednu z tradičních lokalit, kde budeme drtit jak o život. Pozor tato část programu je opravdu v lese, kde samozřejmě žádné zázemí nebude.

Více informací o akcí naleznete na www.ricanskeslapacky.cz

Parking pro veřejnost a jezdce je vzdálen cca 500m na louce. Prosíme neparkujte na parkovišti u parku. Oproti předCovid ročníkům jedeme v utlumeném režimu a parkoviště pro jezdce u závodiště nebude řešeno. Na místě bude zajištěno občerstvení a jako organizátoři stále pracujeme na programu i obsahu akce, tak prosím omluvte případné drobné změny či doplnění.

 

cs Czech
X