TRIAL HAZZARD 2 19.4.2014 – ilegální trial párty

Protože došlo k přesunu Trial cupu v Horšovském Týnu, máme tu volnou sobotu 19.4.2014. V rámci naší redakce jsme se dohodli na zneužití tohoto volna a uspořádáme menší, nezávazný, minimálně závodní a tréningový den na nových lokalitách v okolí Říčan.

Loni se již TRIAL HAZZARD pořádal jako test OPEN FREE ježdění, které bylo hodně o pohodě a soutěžení na sekcích, které si po tréningu stavěli sami jezdci. Podobný princip bychom rádi dali dohromady příští sobotu.

 

Sraz:

10:00hod. Na Vyhlídce 285, TEHOV – první ulice doprava směr od hřbitova Všestary. V ulici je pouze jediný dům a je možné zde libovolně parkovat. Kdo nestihne včas přijet (dáme 15min rezervu), bude se muset navigovat po telefonu na první lokalitu, která bude tajná až do dne konání.

 

 

Co se bude dít:

Dopoledne se nude jezdit, trénovat, hecovat a když bude chuť a nálada, postaví si každý jezdec jednu / dvě sekce, které si dáme mezi sebou. Kategorie nebudou, ale jezdci dle svého uvážení dají ostatním handycap v podobě obtížnějších pasáží 🙂

Focení a filmování bude zcela dobrovolné z řad doprovodů.

Po poledni si dáme pauzu na Pizzu a hodinku odpočinek, aby nám slehlo.

 

Odpoledne pak vyrazíme na druhou lokalitu po dohodě mezi sebou. Opět máme vytipované dvě nové lokalitky.

 

 

FUNTOWN přislíbil dotlačit nějakou drobnost do kontestu a pokud bude čas a chuť, můžeme zorganizovat opékání buřtíků v Tehově.

cs Czech
X