MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY 2015 – zrušeno a hledá nový termín

Ahoj všem,

bohužel jsem musel zrušit současný termín Mistrovství České republiky, na které se asi každý Trialista co má rád závodění těšil. Dva původní termíny byli zamítnuty ze strany UCI, zcela oprávněně z důvodu kolize ze závody Světového poháru a C1. Bohužel pro tento třetí termín se mě ani kolegovi nepodařilo zajistit dostatečné finanční prostředky pro zorganizování závodu na dostatečné úrovni odpovídající Mistrovství ČR:

1) variabilita sekcí postavených z různých materiálů

2) stavba sekcí místo využití Trialového parku (pro zajištění maximálního fair play)

3) a nově zajištění samostatného mediálního výstupu pro jednu z hlavních TV v ČR

 

Pevně věřím, že po rozšíření realizačního týmu se nám podaří prostředky na nový termín zajistit. V současnosti žádám o termín 19-20.9.2015, který by mohl být volný jak ze strany UCI, města Říčan, tak i nás jezdců.

 

 

Ačkoliv nemohu na tento termín nabídnout relevantní kompenzaci pro jezdce, pokud by jste si přesunuli dovolené / volna na termín 14-16.7.2015 na svoje náklady jsem pozval kamaráda a jezdce TOP světové desítky Elite 26″ Hannese Herrmanna, vícemistra Evropy UCI, mnohonásobného mistra Německa, abychom se spolu připravili na Mistrovství Evropy a další významné závody Trialu. Vítán je každý kdo si udělá čas, akce je zcela zdarma a jediné omezení je v dopravě, kdy budeme každý den jezdit na cca dvou místech.

Přesný harmonogram budu tvořit těsně před akcí i s výběrem lokalit, které by měli být dostatečné pro náročnější trénink. To ovšem neznamená, že se s námi nesvezou všechny kategorie.

https://www.facebook.com/events/391354581057979/

 

Budu se těšit buď v novém termínu MČR, nebo na akci STOP WATCH 2 se mnou a Hannesem. No a uvidíme kdo se přidá 🙂

 

Vlasta Kabeláč Čiháček

cs Czech
X