METAN TRIALS DAY 2014 – INFO

V jakém duchu bude Metan trials day 2014? Budeme oslavovat přestavbu parku společným tréninkem, grilováním a luxusní pohodou. No dobře…..tak aspoň uděláme malý contestík, eliminátora. Ten pojedou jak cyklotrialisti tak uni trialisti a také se můžete těšit na ukázku MTB freestylu.

TRIAL, UNI, MTB Freestyle a pohoda JAZZ!

Od minulého roku na podzim jsme začali přestavovat celý trialový park, aby si zde trialisté z celé ČR mohli zajezdit. V parku jsou rozmanité překážky, betonové, trámové, klády a palety, je se na co těšit. Vše se podařilo přestvět díky podpory O2 Think Big, členům klubu Metan trials a dalších. V parku s novým hábitem to pěkně rozjedem na plný pecky!

Co a kdy se bude dít?

Budou se dít divy na Metan trials Day a to 12.7.2014.

  • 10:00 – počátek tréninků a pohody
  • 13:00 – Eliminátorse pojede ve třech kategoriích
  1. Cyklotrial – Elite
  2. Cyklotrial – Young Girls
  3. Uni cycles trial
  • MTB Freestyle a komentováná show s hlavní ostravskou ikonou tohodle sportu Filip „Žena“ Kamidra,
  • Cyklotrial přijedou podpořit mistři jako je Vlasta Kabeláč Čiháček a Petr Jeřicha z TrialShow týmu, Marek Tryner z FunTownMetan trials partička, možná přijede i slovenský borec Jano Kočíš a spousta dalších skvělých jezdců,
  • Uni cycles bude zastoupeno českou špičkou jako je Adam Gerža, Jan střelec z Metan trials, Honza Řeháček a možná přijede světový borec z Maďarska Márk Fabián
  • Grilování masových a zeleninových dobrot pro vás zajistíme za dobrovolný příspěvek:-)

Přihlásit se můžeš zde: Metan trials day

 

Budou na vás čekat hodnotné ceny od skvělých firem jako je Sportique.cz, Respiro.cz, FunTown.cz, Big Shock a krásné CNC poháry od Metan trials.
Tato akce je pořádána v rámci grantu evropského města sportu Ostravy, děkujeme za podporu.

 

No a zde se můžete podívat jak tato akce vypadala minulý rok:

cs Czech
X