FOR BIKES 2020 – 3 dny Trialu na největším středoevropském veletrhu cyklistiky

Už 9. ročník organizace doprovodného programu veletrhu FOR BIKES, si za necelý měsíc připíše do svého portfólia TRIALSHOW.cz tým a klub MTB & Mraveniště Říčany. FOR BIKES je největší středoevropský veletrhu se zaměřením na cyklistiku, který je tradičně pořádán v pražských Letňanech. Tentokrát v termínu 20-22.3.2020 – hala 1.

Z původně menších exhibic se doprovodný program pod vedením Vlasty Kabeláče Čiháčka, rozrostl do obsazení celé jedné haly, aby po zvýšení počtu vystavovatelů opět pomalu uvolňoval místo. Oproti posledním dvou ročníkům, došlo ke změně v přemístění všech částí doprovodného programu na jedno místo, vytvoření odpočinkových zón pro diváky a spojení s VSA Extreme týmem, které rozšíří portfólio disciplín, na které bude možné se přijít podívat.

Trialový jezdci budou mít možnost kromě pátečních a nedělních exhibic a volného ježdění, otestovat již po 4-té své skokanské dovednosti na Mistráku ve skocích. Buď zkusí překonat jeden z českých rekordů, nebo se formou umístění v jednotlivých disciplínách probojují k mistrovskému dresu.

Ti co si sebou vezmou klasické horské kolo si mohou dát MTB dual hned po skončení rekordů. Jednoduše dva jezdci vedle sebe, přes menší překážky a na rychlost. Podmínkou je normální horské kolo. V případě většího počtu jezdců se rozdělí kategorie na FULL a Hardtaily.

Kdo má zájem o účast, berte prosím v potaz, že rekordy mají přesně dané časové bloky, které je nutné dodržet a proto bude počet jezdců, kteří se do rekordů mohou přihlásit, limitován. Jednoduše není akce nafukovací.

Pro přihlášení je nutné kontaktovat organizátora – info@trialshow.cz –  a nahlásit zda budete mít doprovod. (počet vstupů je omezen a přednost mají jezdci)

Videa z minulých ročníků:

cs Czech
X