FOR BIKES 2014 – Dual, Technic & Speed event

Stejně jako v minulém roce se zde pojede jak Trialový, tak Speed-trialový závod.

 

Jako v minulém roce je účast všech jezdců na přihlášení předem, čili kdo se nenahlásí, nebude na výstaviště s kolem vpuštěn.

 

PÁTEK (28.3.2014) bude věnován exhibicím a volnému ježdění na překážkách. TRIALSHOW, Flatland, elitní jezdci na 20″ kolech, roztleskávačky – prostě správný peklo pod taktovkou vrchních bavičů Vlasty, Šimona a Honzy.

 

SOBOTA (29.3.2014) budou Elitní jezdci na horských kolech absolvovat kvalifikační dopolední závod, který je rozdělený na diváky a na ty, kteří nafasují do dvojice jednoho zahraničního jezdce pro velké finále, kde budou společně bojovat o 10.000,- Prize Money a věcné ceny od partnerů.

 

Kdo budou zahraniční oni zahraniční jezdci?

Aurelien Fontenoy – 2x mistr světa v juniorech a to v jeden rok na malém 20″ i horském 26″ kole a současný vicemistr světa.

 

Hannes Herrmann aka Herminator – mnohonásobný mistr Německa na horácích a vícemistr Evropy.

 

Laszlo Hegedüs – 10-ti násobný mistr Maďarska.

 

Kdo budou jezdci z České republiky? 

Z Českých jezdců se dostaví doufáme kompletní Elita 26″ horských kol. Hlavními favority budou při neúčasti Vlasty Kabeláče Čiháčka např. Roman ChvojkaMarek KotzotMichal Budský neboMarek Tryner a další jezdci z této vyrovnané kategorie.

 

Vše se proloží opět exhibicí TRIALSHOW týmu a kluků na 20″ palcových kolech a také BIGSHOCK flatland show.

 

NEDĚLE (30.3.2014) bude celá o rychlosti a Speed-trialové technice. Budou připraveny 2 kategorie resp. 2 duální tratě. Jedna určená čistě pro trialové speciály a jedna pro MTB Dual, kde je účast možná pouze se sedlem a přehazovačkou, prostě běžným horským kolem. Pojede se dohromady o 20.000,- Prize Money a další ceny. Účast přislíbila už řádka pěkných 4X, DH, XC a FMB jmen, které se pustí do boje snad i s nějakým tím trialistou. První kdo avizoval účast je legendární Martin Šimůnek.

 

Pokud máte zájem se svézt – pište na cihi@trialshow.cz

cs Czech
X