SOUSTŘEDĚNÍ 2018 Barcelona

Pro všechny zájemce, kteří by se chtěli připravit na sezónu 2018 nabízí Honza Šmíd a Vlasta Kabeláč Čiháček, možnost přidat se na trénink v Barceloně a okolí s termínem 26.2. – 4.3.2018.

 

Termín je – jeden den s ohledem na zakoupení letenek, které bude nutné zarezervovat začátkem ledna pro co možná nejnižší cenu. Na místě se půjčí auto / dodávka, s kterou se objedou parky v Barceloně a okolí, kterých je zde požehnaně. Ostatně La Poma, park Sergi Llonguerase, Trial Evolution park, ale i řada přírodních lokalit na pobřeží či v okolí La Pomy jsou skutečným lákadlem.

 

Kromě Elitních Českých jezdců budete mít možnost si zatrénovat i s předními světovými jezdci, kteří se zde v tuto dobu připravují a Vlasta s nimy předjedná tréninky.

 

Jedná se čistě o to, vyjezdit se po zimě. Tempo si určí každý sám, ale předpokládáme intenzitu 2x denně, dokud to půjde. Zápřah je to veliký, ale po zkušenostech z let minulých je to víc, než 3 měsíce tréninku v české zimě. Skvěle postavené parky i změna prostředí dělá svoje. Zkušenosti se předávají mezi jezdci a to je i cíl tohoto soustředění. Čerpat od špičkových Českých a zahraničních jezdců, nebo si prostě jen zajezdit v teple.

 

Honza má naštěstí jako zubař náznak vzdělání, takže kdyby se někomu něco stalo, víte za kým jít.

 

Jet samozřejmě můžete i po ose, každopádně náklady na letenku se pohybují cca 3500-4000,- strava a ubytování. Se stravou u rozpočítáním zapůjčeného vozidla byli při posledním soustředění náklady na osobu kolem 12.000,-, což je přijatelné.

 

Stravování je možné svépomocí (co si koupíte v obchodě), nebo v místním centru, které je plné tradičních i netradičních restaurací. Nejlépe se osvědčila kombinace zakoupit si snídani večeři mimo hotel a na oběd si koupit něco v obchodu.

 

Pokud bude v oblasti nějaký závod, můžeme se ho také účastnit. Vhodné pro dospělé i YG jezdce (pouze v doprovodu rodičů). Všech úrovní.

 

Náhradní díly sdílené.

 

Objednání letenek proběhne cca po 16.1.2018. Pište prosím na cihi@trialshow.cz  / honza@ridewheel.cz pro více informací. Jedná se o nevýdělečnou akci a společné náklady budou pouze v rámci zapůjčených vozidel. Rodiče mohou využít místních trailů a vzít si sebou MTB kola a pořádně se vyřádit.

 

No a tím hlavním co Vás může nalákat je teplota. Ta se zde v tombo období pohybuje kolem 15-20 stupni.

 

https://youtu.be/kdFfP4Nieo8

cs Czech
X