ŘÍČANSKÉ ŠLAPAČKY - Mistrovství České republiky - propozice

image

MTB & TRIAL Mraveniště Říčany, zve všechny Trialisty, Skokany na kolech, Enduro Trialisty, XC bikery a samozřejmě i ty nejmenší jezdce na odrážedlech či malých kolech, aby si přijeli užít obnovení tradiční akce - Říčanských Šlapaček.

 

www.mtbtrial.cz/slapacky

FB akce ... ZÚČASTNI SE I TY

 

"Kdysi moto Trialová akce, která na území ČR neměla obdobu a mnozí z nás si jí pamatují jako děti, byla událostí, na kterou se sjížděli Trialisté z celého světa a byla to i akce, kde se poprvé lidé mohli seznámit s Cyklotrialovým sportem díky Petrovi Hůlovi a dalším jezdcům. Motorky sice na této úrovni uspořádat neumíme, ale obnovení této tradice bylo snem mým i kluků co to pamatují už delší dobu. Letošní rok byl pro nás motivací posunout se dál a uspořádat větší venkovní akci. Snad počasí a naše zkušenosti z velkých akcí typu FORBIKES dají a Říčanské Šlapačky budou startem něčeho nového pro nás i náš sport.

 

Těšit se můžete na Mistrovství ČR v Cyklotrialu od Elity, až po závody nižších výkonnostních kategorií, kde budou bojovat tátové a jejich děti bok po boku. Nemistrovské závody jsou odděleny a můžete si tak zazávodit oba dny.

 

Dále tu máme závody horských kol v disciplíně MTB XC na kratším okruhu s profesionální časomírou, dětské závody pro děti od těch na odrážedlech, až po ostřílené 14-ti leté borce. Kde je poptávka, je i nabídka a protože se v letošním roce nepořádali rekordy, máme tu Neoficiální mistrovství ČR ve skocích na kolech.

 

Každý si bude moci ve 4 -5-ti disciplínách otestovat svoje schopnosti a ten nejlepší ve všech disciplínách nafasuje Mistrovský dres. Závody budou jak pro 26" kola tak i 20"kola. V neděli po závodech Trialu a dětech pak můžete vzít svá horská kola a zabojovat o neoficiální titul Mistra ČR v EnduroTrialu, kde na vás čeká cca 1km okruh a 5 sekcí ve dvou kolech.

 

 

Bojovat se bude o super ceny od akčních kamerek, krásných designových pohárů až po duše MITAS a další drobné ceny od našich partnerů. Bruste ráfky, odmaštěte kotouče, vyperte si rukavice a nabalte kopec dobré nálady. Těšíme se na Vás 16-17.9.2017 v Říčanech na koupališti Marvánek. 

 

PS: možná bude i prasátko na rožni od místního profíka .)"

 

Vlasta Kabeláč Čiháček a organizační tým ŘÍČANSKÝCH ŠLAPAČEK

 

Propozice ke stažení:

TRIAL ...

 

SKOKY NA KOLECH ...

 

ENDURO TRIAL ...

 

MTB XC A DĚTSKÉ ZÁVODY ...

fotofotofoto


Autor článku: Vlastislav Kabeláč Čiháček

sdílejte tento článek

twitter facebook soc
... další články