Berlins Trial cup výsledky

6.3.2017

image

Výsledky Berlínského závodu:

 

https://trialscup.de/ergebnisse-results/ 

 

Nenechte se zmást - závod byl sice bodován 20+26 dohromady, ale finální výsledky budou samozřejmě odděleny. Elitní kategorie s 23 jezdci byla bezkonkurenčně nejobsazenější a účastnili se jí oba aktuální mistři světa. Jack Carthy po zaváhání ze semifinále, kde se sklonil před legendou Vinentem Hermanncem ve finále zatáhnul a 0 bodů na extrémních úsecích znamenali první místo před Vincetem, který již startoval na svém novém kole a v barvách partnerů HEBO / CLEAN a před nejlepším dvacítkářem závodu Thomasem Pechhackerem.


Ve finále byl pak Abel Mutieles na 4 místě, Dominik Oswald 5-té místo, které si prohodil po semifinále z Hannesem Hermannem. Drtivá většina jezdců startovala na horském kole, jak už tomu bývá na tomto závodě zvykem. 

 

Z české republiky měl dorazit Vlasta Kabeláč Čiháček, který se pro nemoc omluvil, Lukáš Valný a rodina Křivových, kteří nakonec odřekli z časových důvodů. Bohužel start žen byl až v neděli.

 

Ačkoliv byl závod zapovězen jezdcům mladším 14-ti let, na děti bylo myšlenou formou náboru a workshopu s mistriní světa Ninou Reichenbach.

sdílejte tento článek

twitter facebook soc
... starší články